Sativa Poland

Sativa Poland to niezwykle szybko rozwijający się start-up, który w krótkim czasie zdążył ugruntować swoją pozycję na rodzimym rynku. Zespół składa się zarówno z pasjonatów, jak i wysokiej rangi ekspertów z zakresu konopi, którzy cieszą się międzynarodowym uznaniem. Susz Sativa Poland przez wielu użytkowników jest oceniany jako najlepszy na rynku. Firma oferuje wyłącznie produkty pochodzące ze sprawdzonych, certyfikowanych upraw, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości. Ponadto szereg testów laboratoryjnych i wyśrubowane normy oraz kontrole zapewniają powtarzalność produktów. Sativa Poland specjalizuje się także w produkcji kosmetyków, olejków i liquidów CBD.

Kategoria:
Sortuj:

Susz Sativa Poland - szeroki wybór odmian

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. susz charakteryzujący się różnym smakiem, a także zapachem, dzięki czemu każdy może indywidualne dopasować go do swoich preferencji. Ponadto oferujemy wersję „pre-Rolls” przeznaczoną m.in. do waporyzowania. Jedna sztuka zawiera około 0,5 g najwyższej klasy suszu konopnego. Co jeszcze warto wiedzieć o marce Sativa Poland? Opinie użytkowników jednoznacznie wskazują, że wyroby firmy ze Skawiny zasługują na miano produktów premium. Prozdrowotne właściwości konopi są znane od kilku tysięcy lat. W sklepie Konopne Chmury znajdziesz susz CBD, który pomaga walczyć ze stanami lękowymi. Ponadto wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Sativa Poland - dodatkowe informacje

Firma systematycznie powiększa swoją ofertę o nowe produkty i jednocześnie zwiększa zasięg działania. Obecnie Sativa Poland jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek specjalizujących się w produktach z CBD. W sklepie Konopne Chmury znajdziesz także hash CBD, żywotność CBD, waporyzatory i akcesoria takie jak młynki, filtry węglowe, palniki, środki do czyszczenia waporyzatorów i wiele innych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, poprzez email lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.