CBWeed

Firma CBWeed powstała w 2017 roku we włoskim mieście Forlì. Stworzyło ją 9 profesjonalistów z różnych dziedzin, których połączyła pasja do konopi. Przedsiębiorstwo działa na zasadzie franczyzy, dzięki czemu sklep CBWeed można spotkać w kilkudziesięciu lokalizacjach. Firma zyskała opinię sprawdzonego dostawcy najwyższej jakości produktów konopnych, pochodzących wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych upraw kontrolowanych przez CBWeed. Opinie wielu użytkowników potwierdzają najwyższą klasę asortymentu, dzięki czemu systematycznie zyskuje on na popularności. Korzystają z niego zarówno początkujący, jak i doświadczeni konsumenci produktów konopnych.

Kategoria:
Sortuj:

Najważniejsze informacje o CBWeed

W asortymencie sklepu Konopne Chmury znajdziesz m.in. susz CBWeed w różnych wariantach smakowych i zapachowych. Szeroki asortyment sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Opisywana marka specjalizuje się w produktach wyróżniających się wysoką zawartością CBD. Są one w pełni legalne i zgodne z normami oraz wytycznymi Unii Europejskiej. CBDWeed dba o naturalny sposób uprawy konopi, dzięki czemu w wyrobach sygnowanych tą marką nie ma zbędnych substancji i sztucznych składników. Nic więc dziwnego, że wielu użytkowników ocenia je jako produkty premium. Włoski susz wyróżnia się niezwykłym smakiem i aromatem. Jest pozbawiony nasion, dzięki czemu z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co jeszcze warto wiedzieć o marce CBWeed? Sklep Konopne Chmury ma w swojej ofercie topowe wyroby tej firmy i stale poszerza swój asortyment. Włoscy entuzjaści konopi włóknistych systematycznie pracują nad nowymi produktami, które są poddawane licznym testom laboratoryjnym i kontrolom jakościowym.

CBWeed - gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się stężeniem THC poniżej 0,2%, co czyni je w pełni legalnymi. Ich posiadanie i używanie nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi. W tej kwestii jesteśmy niezwykle restrykcyjni, dlatego wybierając np. susz CBWeed, masz pewność, że otrzymujesz najwyższej klasy, bezpieczny produkt. Dodatkowo w sklepie Konopne Chmury znajdziesz hash CBD, kosmetyki CBD, a nawet żywność CBD. Oferujemy ponadto waporyzatory i szeroki wybór akcesoriów.